CPDQC24VE-HF
Productnummer DigiKey
641-1891-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1891-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1891-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPDQC24VE-HF
Beschrijving
TVS DIODE 24VWM 46VC 0402C
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
46V Klem 3A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 0402C/SOD-923F
Categorie
Vermogen - piek puls
138W
Fabr.
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
13pF @ 1MHz
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C (TJ)
Bidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
24V (max,)
Verpakking / doos
0402 (1006 metrisch)
Spanning - doorslag (min.)
26,5V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
46V
Basisproductnummer
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
3A (8/20µs)