CPDQ12V0U-HF is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Comchip Technology
Op voorraad: 4.295
Gegevensblad
23,7V Klem 5,9A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 0402/SOD-923F
CPDQ12V0U-HF
Productnummer DigiKey
641-1475-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1475-1-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPDQ12V0U-HF
Beschrijving
TVS DIODE 12VWM 23.7VC 0402
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CPDQ12V0U-HF Modellen
Categorie
Vermogen - piek puls
140W
Status onderdeel
Verouderd
Capaciteit bij frequentie
30pF @ 1MHz
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
12V
Verpakking / doos
SOD-923
Spanning - doorslag (min.)
13,5V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
23,7V
Basisproductnummer
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
5,9A (8/20µs)