CPDQC12VEU-HF
Productnummer DigiKey
641-1772-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1772-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1772-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPDQC12VEU-HF
Beschrijving
TVS DIODE 12VWM 22VC 0402C
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22V Klem 5A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 0402C/SOD-923F
Categorie
Vermogen - piek puls
110W
Fabr.
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
60pF @ 1MHz
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
12V (max,)
Verpakking / doos
0402 (1006 metrisch)
Spanning - doorslag (min.)
13,5V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
22V
Basisproductnummer
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
5A (8/20µs)