CSAB0730-3R3M
Productnummer DigiKey
4044-CSAB0730-3R3MTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-CSAB0730-3R3MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-CSAB0730-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSAB0730-3R3M
Beschrijving
FIXED IND 3.3UH 7.8A 22.0 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
3.3 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 7.8 A 22,0mOhm max. 2-SMD Gegoten inductors, gegoten stroomsmoorspoel
EDA/CAD-modellen
CSAB0730-3R3M Modellen
DC-weerstand (DCR)
22,0mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Gegoten
Functies
Gegoten inductors, gegoten stroomsmoorspoel
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0.285" L x 0.260" B (7.25mm x 6.60mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Stroom - verzadiging
9,5A