CMLE063T-2R2MS
Productnummer DigiKey
2037-CMLE063T-2R2MSTR-ND - Tape & Reel (TR)
2037-CMLE063T-2R2MSCT-ND - Cut Tape (CT)
2037-CMLE063T-2R2MSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CMLE063T-2R2MS
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 10A 12.8 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Inductor 10 A 12,8mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
12,8mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie inductie - test
100 kHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,274" L x 0,260" B (6,95mm x 6,60mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Nominale stroom (A)
Basisproductnummer
Stroom - verzadiging
12A