GD DASPA2.14-ROSK-24-LM-100-R18
Productnummer DigiKey
475-GDDASPA2.14-ROSK-24-LM-100-R18TR-ND - Tape & Reel (TR)
475-GDDASPA2.14-ROSK-24-LM-100-R18CT-ND - Cut Tape (CT)
475-GDDASPA2.14-ROSK-24-LM-100-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
Beschrijving
LED OSCONIQ P 2226 BLU 450NM SMD
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Led-verlichting - Kleur OSCONIQ® P 2226 Blue 450nm (nom.) 1009 (2622 metrisch)
Categorie
Stroom - max.
250mA
Fabr.
Temperatuur - test
25°C
Serie
Kijkhoek
110°
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
1009 (2622 metrisch)
Kleur
Apparaatpakket leverancier
SMD
Golflengte
450nm (nom.)
Grootte / afmetingen
0,102" L x 0,087" B (2,60mm x 2,20mm)
Stroom - test
100mA
Hoogte - geplaatst (max.)
0,051" (1,30mm)
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,9V