GD CSSRM3.14-AJAM-24-1-700-R33
Productnummer DigiKey
475-GDCSSRM3.14-AJAM-24-1-700-R33TR-ND - Tape & Reel (TR)
475-GDCSSRM3.14-AJAM-24-1-700-R33CT-ND - Cut Tape (CT)
475-GDCSSRM3.14-AJAM-24-1-700-R33DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GD CSSRM3.14-AJAM-24-1-700-R33
Beschrijving
OSLON SQUARE DEEP BLUE
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Led-verlichting - Kleur OSLON® Square Blue 451nm (444nm ~ 457nm) 1212 (3030 metrisch)
Categorie
Stroom - max.
2A
Fabr.
Vloeimiddel bij stroom/temperatuur - test
1650mW (1500mW ~ 1800mW)
Serie
Temperatuur - test
25°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kijkhoek
120°
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Kleur
Verpakking / doos
1212 (3030 metrisch)
Golflengte
451nm (444nm ~ 457nm)
Apparaatpakket leverancier
1212
Stroom - test
700mA
Grootte / afmetingen
0,118" L x 0,118" B (3,00mm x 3,00mm)
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,92V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)