929974-01-10-RK is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
3M
Op voorraad: 0
Gegevensblad
10 Posities Receptacle Connector 0,100" (2,54mm) Through-hole Tin
929974-01-10-RK
Productnummer DigiKey
929974E-01-10-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
929974-01-10-RK
Beschrijving
CONN RCPT 10POS 0.1 TIN PCB
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dikte afwerking contact - mating
100,0µin (2,54µm)
Hoogte isolatie
0,325" (8,25mm)
Lengte contact - stijl
0,125" (3,18mm)
Type aansluiting
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Type contact
Gevorkt
Stijl
Kaart naar kaart
Nominale stroom (A)
2A
Aantal posities belast
Alle
Nominale spanning
1500V
Pitch - mating
Isolatiemateriaal
Polycyclohexyleendimethyleentereftalaat (PCT), glasgevuld
Type montage
Through-hole
Materiaal contact
Koperlegering
Aansluiting
Dikte afwerking contact - stijl
100,0µin (2,54µm)
Type bevestiging
Push-Pull
Basisproductnummer
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Vervangers (1)
Artikel met toegevoegde waarde
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere lengte
CONN RCPT 1POS TIN PCB
Op voorraad: 5338
CONN RCPT 2POS 0.1 TIN PCB
Op voorraad: 196
CONN RCPT 3POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 TIN PCB