ECL15UD02-S
Productnummer DigiKey
1470-1166-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECL15UD02-S
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 15V -15V 15W
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -15V 85 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ECL15UD02-S Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Box
Efficiëntie
82%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Omhuld
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, universele ingang
Aantal uitgangen
2
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
3,30" L x 1,36" B x 1,04" H (84,0mm x 34,5mm x 26,4mm)
Spanning - uitgang 1
15V
Standaard nummer
Spanning - uitgang 2
-15V
Minimale vereiste belasting
Ja
Stroom - uitgang 1
500 mA
Basisproductnummer
Stroom - uitgang 2
500 mA