DNR30US24
Productnummer DigiKey
1470-1099-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DNR30US24
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 30W
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 1,25A
EDA/CAD-modellen
DNR30US24 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
30W
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
86%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
4,53" L x 1,59" B x 3,54" H (115,0mm x 40,5mm x 90,0mm)
AC-spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
DC-spanning - ingang (min)
90V
Standaard nummer
DC-spanning - ingang (max)
375V
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
1,25A