DNR30US12
Productnummer DigiKey
1470-1098-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DNR30US12
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 12V 2,5A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DNR30US12 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
30W
Fabrikant
XP Power
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
Gevaarlijke locaties, industrieel, ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Efficiëntie
84%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type ingang
AC of DC
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,53" L x 1,59" B x 3,54" H (115,0mm x 40,5mm x 90,0mm)
AC-spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE
DC-spanning - ingang (min)
90V
Standaard nummer
DC-spanning - ingang (max)
375V
Minimale vereiste belasting
Nee
Spanning - uitgang 1
12V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
2,5A