CCB032M12FM3T
Productnummer DigiKey
1697-CCB032M12FM3T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCB032M12FM3T
Beschrijving
MOSFET 6N-CH 1200V 40A MODULE
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 1200V (1,2kV) 40A (Tj) Chassismontage Module
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CCB032M12FM3T Modellen
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
42,6mOhm @ 30A, 15V
Fabrikant
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (max.) bij Id
3,6V @ 11,5mA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
118nC @ 15V
Verpakking
Box
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3400pF @ 800V
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Siliciumcarbide (SiC)
Type montage
Chassismontage
Configuratie
6 N-kanaal (3-fase brug)
Verpakking / doos
Module
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200V (1,2kV)
Apparaatpakket leverancier
Module
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
40A (Tj)