BZX84C24-E3-08
Productnummer DigiKey
112-BZX84C24-E3-08TR-ND - Tape & Reel (TR)
112-BZX84C24-E3-08CT-ND - Cut Tape (CT)
112-BZX84C24-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZX84C24-E3-08
Beschrijving
DIODE ZENER 24V 300MW SOT23-3
Standaard levertijd fabrikant
41 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 24 V 300 mW ±5% Opbouwmontage SOT-23-3
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
70 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 nA @ 16.8 V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3
Tolerantie
±5%
Basisproductnummer
Vermogen - max.
300 mW