RLR05C9530FSBSL is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Vishay Dale
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Vishay Dale
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
953 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Through-hole weerstanden Axiaal Militair, vochtbestendig, lasbaar Metaalfilm
RLR05C9530FSBSL
Productnummer DigiKey
RLR05C9530FSBSL-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RLR05C9530FSBSL
Beschrijving
RES 953 OHM 1% 1/8W AXIAL
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
RLR05C9530FSBSL Modellen
Categorie
Functies
Militair, vochtbestendig, lasbaar
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Axiaal
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,066" dia x 0,150" L (1,68mm x 3,81mm)
Tolerantie
Aantal aansluitingen
2
Vermogen (watt)
Storingspercentage
S (0,001%)