MS1540004
Productnummer DigiKey
570-MS1540004-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MS1540004
Beschrijving
ICL 40 OHM 25% 4.1A 17MM
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Inschakelstroombegrenzers 40 Ohms ±25% 4.1 A 0,670" (17,00mm)
Categorie
Tolerantie
±25%
Fabrikant
Vishay Ametherm
Stroom - max. stabiele toestand
4.1 A
Serie
R bij stroom
280 mOhms
Verpakking
Bulk
Diameter
0,670" (17,00mm)
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,307" (7,80mm)
R bij 25 °C
40 Ohms