91AR10KLF
Productnummer DigiKey
987-1167-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
91AR10KLF
Beschrijving
THUMBWHEEL POT 10K OHM 0.5W TOP
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 kOhms 0,5W, 1/2W Through-hole Duimwielpotentiometers Instelling bovenkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
91AR10KLF Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Tolerantie
±20%
Fabrikant
TT Electronics/BI
Aantal omwentelingen
1.0
Serie
Type aanpassing
Instelling bovenkant
Verpakking
Bulk
Grootte / afmetingen
Rond - 0,375" dia x 0,200" H (9,53mm x 5,08mm)
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
PC-pennen
Weerstand
10 kOhms
Type montage
Through-hole
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W