67WR100KLF is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
TT Electronics/BI
Op voorraad: 662
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
TT Electronics/BI
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Op voorraad: 784
Op voorraad: 627
Op voorraad: 535
Similar
Nidec Components
Op voorraad: 1.243
100 kOhms 0,5W, 1/2W PC-pennen Through-hole Trimmer-potentiometer Cermet 20.0 Draai Instelling bovenkant
67WR100KLF
Productnummer DigiKey
987-1086-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
67WR100KLF
Beschrijving
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
67WR100KLF Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Fabrikant
Aantal omwentelingen
20.0
Serie
Type aanpassing
Instelling bovenkant
Verpakking
Box
Resistief materiaal
Cermet
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Weerstand
100 kOhms
Stijl aansluiting
PC-pennen
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 0,375" x 0,195" oppervlak (9,53mm x 4,95mm)
Tolerantie
±10%