TSM24CADBZR
Productnummer DigiKey
296-TSM24CADBZRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-TSM24CADBZRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TSM24CADBZRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TSM24CADBZR
Beschrijving
TVS DIODE 24VWM 35VC SOT233
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
35V (nom.) Klem 24A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOT-23-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TSM24CADBZR Modellen
Categorie
Vermogen - piek puls
1200W (1,2kW)
Fabr.
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
CAN, Telecom
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
14pF @ 1MHz
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TA)
Bidirectionele kanalen
1
Soort
Automotive
Spanning - sper doorslag (typ.)
24V (max,)
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - doorslag (min.)
25,5V
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
35V (nom.)
Apparaatpakket leverancier
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
24A (8/20µs)