TPSM63603SEVM
Productnummer DigiKey
296-TPSM63603SEVM-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPSM63603SEVM
Beschrijving
EVAL BOARD FOR TPSM63603S
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
TPSM63603S - DC/DC, step-down 1 niet-geïsoleerde uitgang Uitgangen Evaluatiebord
Categorie
Spanning - uitgang
1V ~ 16V
Fabrikant
Texas Instruments
Stroom - uitgang
3A
Verpakking
Box
Spanning - ingang
3V ~ 36V