TPS79101DBVR
Productnummer DigiKey
296-11864-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-11864-1-ND - Cut Tape (CT)
296-11864-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPS79101DBVR
Beschrijving
IC REG LIN POS ADJ 100MA SOT23-6
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Instelbaar 1 Uitgang 100mA SOT-23-6
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TPS79101DBVR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
250 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Besturingskenmerken
Inschakelen
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, omgekeerde polariteit, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
SOT-23-6
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-6
Spanning - uitgang (min./vast)
1,2V