TPS62170DSGR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | TPS62170DSGR |
Beschrijving | IC REG BUCK ADJ 500MA 8WSON |
Standaard levertijd fabrikant | 12 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 0,9V 1 Uitgang 500mA 8-WFDFN blootliggende pad |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | TPS62170DSGR Modellen |
Categorie | Spanning - ingang (max.) 17V |
Fabr. | Spanning - uitgang (min./vast) |
Serie | Spanning - uitgang (max.) 6V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Stroom - uitgang |
Status onderdeel Actief | Frequentie - schakeling 2,25MHz |
Functie Verlagingsomzetter | Synchrone gelijkrichter Ja |
Uitvoerconfiguratie Positief | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C (TA) |
Topologie | Type montage Opbouwmontage |
Type uitvoer | Verpakking / doos |
Aantal uitgangen 1 | Apparaatpakket leverancier 8-WSON (2x2) |
Spanning - ingang (min.) 3V | Basisproductnummer |