TLV709A33DBVR is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Diodes Incorporated
Op voorraad: 0
Gegevensblad
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA SOT-23-5
TLV709A33DBVR
Productnummer DigiKey
296-TLV709A33DBVRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-TLV709A33DBVRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TLV709A33DBVRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TLV709A33DBVR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TLV709A33DBVR Modellen
Categorie
Spanningsuitval (max.)
1,6V @ 150mA
Fabr.
Stroom - uitgang
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
10 µA
Status onderdeel
Actief
PSRR
60dB (100kHz)
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, sperstroom
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
30V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V