TL5001QDR
Productnummer DigiKey
TL5001QDR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TL5001QDR
Beschrijving
IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
EDA/CAD-modellen
TL5001QDR Modellen
Categorie
Frequentie - schakeling
20kHz ~ 500kHz
Arbeidscyclus (max.)
100%
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
3,6V ~ 40V