TL5001IP
Productnummer DigiKey
TL5001IP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TL5001IP
Beschrijving
IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
EDA/CAD-modellen
TL5001IP Modellen
Categorie
Frequentie - schakeling
20kHz ~ 500kHz
Arbeidscyclus (max.)
100%
Verpakking
Buis
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Through-hole
Verpakking / doos
8-DIP (0,300", 7,62mm)
Apparaatpakket leverancier
8-PDIP
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
3,6V ~ 40V