TL5001IDR
Productnummer DigiKey
296-TL5001IDRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-TL5001IDRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TL5001IDRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TL5001IDR
Beschrijving
IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
EDA/CAD-modellen
TL5001IDR Modellen
Categorie
Frequentie - schakeling
20kHz ~ 500kHz
Arbeidscyclus (max.)
100%
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
3,6V ~ 40V