TL5001ID
Productnummer DigiKey
296-10214-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TL5001ID
Beschrijving
IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
EDA/CAD-modellen
TL5001ID Modellen
Categorie
Frequentie - schakeling
20kHz ~ 500kHz
Arbeidscyclus (max.)
100%
Verpakking
Buis
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
3,6V ~ 40V