TL5001CPSR
Productnummer DigiKey
296-10206-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-10206-1-ND - Cut Tape (CT)
296-10206-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TL5001CPSR
Beschrijving
IC REG CTRLR BCK/BOOST/FLYBK 8SO
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
EDA/CAD-modellen
TL5001CPSR Modellen
Categorie
Frequentie - schakeling
20kHz ~ 500kHz
Arbeidscyclus (max.)
100%
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking / doos
8-SOIC (0,209", 5,30mm breedte)
Apparaatpakket leverancier
8-SO
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
3,6V ~ 40V