TL5001CPS
Productnummer DigiKey
TL5001CPS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TL5001CPS
Beschrijving
IC REG CTRLR BCK/BOOST/FLYBK 8SO
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
EDA/CAD-modellen
TL5001CPS Modellen
Categorie
Frequentie - schakeling
20kHz ~ 500kHz
Arbeidscyclus (max.)
100%
Verpakking
Buis
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking / doos
8-SOIC (0,209", 5,30mm breedte)
Apparaatpakket leverancier
8-SO
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
3,6V ~ 40V