TL5001CP
Productnummer DigiKey
296-10205-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TL5001CP
Beschrijving
IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
EDA/CAD-modellen
TL5001CP Modellen
Categorie
Frequentie - schakeling
20kHz ~ 500kHz
Arbeidscyclus (max.)
100%
Verpakking
Buis
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Through-hole
Verpakking / doos
8-DIP (0,300", 7,62mm)
Apparaatpakket leverancier
8-PDIP
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
3,6V ~ 40V