SN74LVC2G32DCTR
Productnummer DigiKey
296-13267-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-13267-1-ND - Cut Tape (CT)
296-13267-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SN74LVC2G32DCTR
Beschrijving
IC GATE OR 2CH 2-INP SM8
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
OR-poort IC 2 Kanaal SM8
EDA/CAD-modellen
SN74LVC2G32DCTR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang hoog, laag
32mA, 32mA
Fabr.
Logisch niveau - laag
0,7V ~ 0,8V
Serie
Logisch niveau - hoog
1,7V ~ 2V
3,2ns @ 5V, 50pF
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Apparaatpakket leverancier
SM8
Verpakking / doos
8-LSSOP, 8-MSOP (0,110", 2,80mm breedte)
Spanning - voeding
1,65V ~ 5,5V