SN74LVC2G14DBVT
Productnummer DigiKey
296-26618-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-26618-1-ND - Cut Tape (CT)
296-26618-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SN74LVC2G14DBVT
Beschrijving
IC INVERTER 2CH 2-INP SOT23-6
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omvormer IC 2 Kanaal Schmitt-trigger SOT-23-6
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SN74LVC2G14DBVT Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Stroom - rust (max.)
10 µA
Fabr.
Stroom - uitgang hoog, laag
32mA, 32mA
Serie
Logisch niveau - laag
0,3V ~ 1,4V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Logisch niveau - hoog
1,4V ~ 3,7V
Status onderdeel
Actief
Max. vertraging verspreiding bij V, max. CL
4,7ns @ 5V, 50pF
Type logica
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Aantal circuits
2
Type montage
Opbouwmontage
Aantal ingangen
2
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-6
Functies
Schmitt-trigger
Verpakking / doos
SOT-23-6
Spanning - voeding
1,65V ~ 5,5V