SN74LVC1G32DBVR is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Diodes Incorporated
Op voorraad: 86.790
Gegevensblad
Direct
onsemi
Op voorraad: 6.103
Gegevensblad
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
onsemi
Toshiba Semiconductor and Storage
OR-poort IC 1 Kanaal SOT-23-5
SN74LVC1G32DBVR
Productnummer DigiKey
296-9847-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-9847-1-ND - Cut Tape (CT)
296-9847-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SN74LVC1G32DBVR
Beschrijving
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
OR-poort IC 1 Kanaal SOT-23-5
EDA/CAD-modellen
SN74LVC1G32DBVR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang hoog, laag
32mA, 32mA
Fabr.
Logisch niveau - laag
0,7V ~ 0,8V
Serie
Logisch niveau - hoog
1,7V ~ 2V
Digi-Reel®
Max. vertraging verspreiding bij V, max. CL
4ns @ 5V, 50pF
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Opbouwmontage
Aantal circuits
1
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Aantal ingangen
2
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - voeding
1,65V ~ 5,5V