SN74LVC1G3208DBVR
Productnummer DigiKey
296-18771-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-18771-1-ND - Cut Tape (CT)
296-18771-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SN74LVC1G3208DBVR
Beschrijving
IC AND/OR GATE 1-CIR SOT23-6
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AND/OR-poort Configureerbaar 1 Circuit 3 ingangen (2, 1) Ingang SOT-23-6
EDA/CAD-modellen
SN74LVC1G3208DBVR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Type uitvoer
Eenzijdig
Fabrikant
Texas Instruments
Stroom - uitgang hoog, laag
32mA, 32mA
Serie
Spanning - voeding
1,65V ~ 5,5V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C