SN74LS240N
Productnummer DigiKey
296-1651-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SN74LS240N
Beschrijving
IC BUFF 4.75V/5.25V 20-PDIP
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buffer, inverterend 2 Element 4 Bit per Element 3-status Output 20-PDIP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SN74LS240N Modellen
Categorie
Type uitvoer
3-status
Fabrikant
Texas Instruments
Stroom - uitgang hoog, laag
15mA, 24mA
Serie
Spanning - voeding
4,75V ~ 5,25V
Verpakking
Buis
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C (TA)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Type logica
Buffer, inverterend
Verpakking / doos
20-DIP (0,300", 7,62mm)