REF35125QDBVR
Productnummer DigiKey
296-REF35125QDBVRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-REF35125QDBVRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-REF35125QDBVRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
REF35125QDBVR
Beschrijving
IC VREF SERIES 1.25V SOT23-6
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Serie Spanningsreferentie IC ±0,05% SOT-23-6
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
REF35125QDBVR Modellen
Categorie
Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz
3,3ppmp-p
Fabrikant
Texas Instruments
Ruis - 10 Hz tot 10 kHz
0,7ppmrms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - ingang
1,5V ~ 6V
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding
2,6µA
Referentietype
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Type uitvoer
Vast
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - uitgang (min./vast)
1,25V
Verpakking / doos
SOT-23-6
Stroom - uitgang
10 mA
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-6
Tolerantie
±0,05%
Basisproductnummer
Temperatuurcoëfficiënt
12ppm/°C