LP5912Q2.8DRVTQ1
Productnummer DigiKey
296-LP5912Q2.8DRVTQ1TR-ND - Tape & Reel (TR)
296-LP5912Q2.8DRVTQ1CT-ND - Cut Tape (CT)
296-LP5912Q2.8DRVTQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP5912Q2.8DRVTQ1
Beschrijving
IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6-WSON
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA 6-WSON (2x2)
EDA/CAD-modellen
LP5912Q2.8DRVTQ1 Modellen
PSRR
80dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type uitvoer
Soort
Automotive
Aantal regelaars
1
Kwalificatie
AEC-Q100
Spanning - ingang (max.)
6,5V
Spanning - uitgang (min./vast)
2,8V
Spanningsuitval (max.)
0,25V @ 500mA