LP5907QMFX-3.3Q1
Productnummer DigiKey
296-40365-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-40365-1-ND - Cut Tape (CT)
296-40365-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP5907QMFX-3.3Q1
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 250mA SOT-23-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LP5907QMFX-3.3Q1 Modellen
Categorie
Stroom - voeding (max.)
425 µA
Fabr.
PSRR
90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Besturingskenmerken
Inschakelen
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge temperatuur, kortsluiting
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type uitvoer
Soort
Automotive
Aantal regelaars
1
Kwalificatie
AEC-Q100
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanningsuitval (max.)
0,25V @ 250mA