LP2981A-33DBVTG4
Productnummer DigiKey
296-41452-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-41452-1-ND - Cut Tape (CT)
296-41452-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP2981A-33DBVTG4
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA SOT-23-5
EDA/CAD-modellen
LP2981A-33DBVTG4 Modellen
Stroom - voeding (max.)
1.7 mA
PSRR
63dB (1kHz)
Status onderdeel
Niet meer gevolgd bij DigiKey
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
16V
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Spanningsuitval (max.)
0,37V @ 100mA