LP2981A-33DBVR
Productnummer DigiKey
296-17361-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-17361-1-ND - Cut Tape (CT)
296-17361-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP2981A-33DBVR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA SOT-23-5
EDA/CAD-modellen
LP2981A-33DBVR Modellen
Stroom - voeding (max.)
1.7 mA
PSRR
63dB (1kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
16V
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Spanningsuitval (max.)
0,37V @ 100mA