LM4040D25IDBZR
Productnummer DigiKey
296-17940-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-17940-1-ND - Cut Tape (CT)
296-17940-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM4040D25IDBZR
Beschrijving
IC VREF SHUNT 1% SOT23-3
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Shunt Spanningsreferentie IC ±1% SOT-23-3
EDA/CAD-modellen
LM4040D25IDBZR Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
150ppm/°C
Fabrikant
Texas Instruments
Ruis - 10 Hz tot 10 kHz
35µVrms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - uitgang (min./vast)
2,5V
Stroom - uitgang
15 mA
Basisproductnummer
Tolerantie
±1%