LM4040C25QDBZR
Productnummer DigiKey
296-17939-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-17939-1-ND - Cut Tape (CT)
296-17939-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM4040C25QDBZR
Beschrijving
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Shunt Spanningsreferentie IC ±0,5% SOT-23-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LM4040C25QDBZR Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
100ppm/°C
Fabrikant
Texas Instruments
Ruis - 10 Hz tot 10 kHz
35µVrms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - kathode
80 µA
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Referentietype
Shunt
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Vast
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spanning - uitgang (min./vast)
2,5V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3
Stroom - uitgang
15 mA
Basisproductnummer
Tolerantie
±0,5%