LM340T-12/NOPB
Productnummer DigiKey
LM340T-12/NOPB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM340T-12/NOPB
Beschrijving
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1,5A TO-220-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LM340T-12/NOPB Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
8 mA
Verpakking
Buis
PSRR
80dB (120 Hz)
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge temperatuur, kortsluiting
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 125°C
Type uitvoer
Type montage
Through-hole
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
TO-220-3
Spanning - ingang (max.)
35V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Spanning - uitgang (min./vast)
12V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
2V @ 1A