F28P650DK6PZP
Productnummer DigiKey
296-F28P650DK6PZP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
F28P650DK6PZP
Beschrijving
C2000 32-BIT MCU, 2X C28X+CLA CP
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
C28x C2000™ C28x Piccolo™ Microcontrollers IC 32-bit Dual-Core 200MHz 1,28MB (1,28M x 8) FLASH 100-HTQFP (14x14)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
F28P650DK6PZP Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
248K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,8V ~ 3,63V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 24x12/16b SAR;D/A 2x12b
Kernprocessor
C28x
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
32-bit Dual-Core
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Snelheid
200MHz