CCP0.50BK500
Productnummer DigiKey
1030-CCP0.50BK500-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCP0.50BK500
Beschrijving
EXPAND SLEEVE 1/2" X 500' BLACK
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Huls X 500' (152,40m) Zwart
Categorie
Materiaal
Polyethyleentereftalaat (PET), halogeenvrij
Fabrikant
Techflex
Kleur
Zwart
Serie
Lengte
500' (152,40m)
Verpakking
Spoel
Dikte wand
0,024" (0,61mm)
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-70°C ~ 125°C
Type
Huls
Bescherming tegen schuren
Abrasie- en snijbestendig, schuurbestendig
Type attributen
Uitbreidbaar
Functies
Clean Cut
Diameter - binnen, niet-uitgezet
0,500" (12,70mm)
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Diameter - binnen, uitgezet
0,750" (19,05mm)