TPLC-3R8/10MR8X14 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 328
Gegevensblad
10 F (EDLC), supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 500mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
TPLC-3R8/10MR8X14
Productnummer DigiKey
2085-TPLC-3R8/10MR8X14-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPLC-3R8/10MR8X14
Beschrijving
CAP LITHIUM HYBRID 10F 3.8V
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Tecate Group
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Tray
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
10 F
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,630" (16,00mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-15°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
500mOhm @ 1kHz