FN3288-10-44-C34-R65 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
TE Connectivity Schaffner
Op voorraad: 1
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
TE Connectivity Schaffner
Op voorraad: 8
Gegevensblad
Op voorraad: 0
Op voorraad: 0
Driefase (Delta) EMC/EMI Lijnfilter 10 A 530V, 305V AC DC ~ 60 Hz Twee stadia Klemmenblok
FN3288-10-44-C34-R65
Productnummer DigiKey
817-2759-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FN3288-10-44-C34-R65
Beschrijving
LINE FILTER 530V/305VAC 10A CHAS
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - nominaal AC (fase naar fase)
530 V
Fabrikant
Stroom
10 A
Serie
Frequentie - bedrijf
DC ~ 60 Hz
Verpakking
Box
Toepassingen
Omvormers, systemen voor vermogensaandrijvingen
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Type filter
Driefase (Delta)
Type montage
Chassismontage
Configuratie
Twee stadia
Stijl aansluiting
Klemmenblok
Spanning - nominaal AC
530V, 305V
Basisproductnummer
Spanning - nominaal AC (fase naar aarding/neutraal)
305 V