BMC2AY0300AG | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BMC2AY0300AG |
Beschrijving | FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN |
Standaard levertijd fabrikant | 19 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 300 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 3A 50mOhm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Nominale stroom (max.) 3A |
Fabrikant TE Connectivity Passive Product | DC-weerstand (DCR) (max.) 50mOhm |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) | Verpakking / doos 0805 (2012 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type filter Signaallijn | Hoogte (max.) 0,043" (1,10mm) |
Aantal lijnen 1 | Grootte / afmetingen 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Impedantie bij frequentie 300 Ohms @ 100 MHz |