TRM-433-LT_View2
TRM-433-LT
Productnummer DigiKey
TRM-433-LT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TRM-433-LT
Beschrijving
RF TXRX MOD ISM<1GHZ CAST SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Algemeen ISM <1GHz RF-transceivermodulen 433MHz Castellation Opbouwmontage
Categorie
Gevoeligheid
-112dBm
Fabr.
Seriële interfaces
Seriële
Serie
Type antenne
Castellation
Verpakking
Buis
Spanning - voeding
2,1V ~ 3,6V
Status onderdeel
Verouderd
Stroom - inkomend
6,1mA
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Stroom - uitgaand
4mA ~ 12mA
RF familie/standaard
Algemeen ISM <1GHz
Type montage
Opbouwmontage
Modulatie
ASK, OOK
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Frequentie
433MHz