HUM-900-RC
Productnummer DigiKey
HUM-900-RC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HUM-900-RC
Beschrijving
RF TXRX MOD ISM<1GHZ CAST SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Algemeen ISM <1GHz Propriëtair RF-transceivermodulen 900MHz Antenne niet inbegrepen, kanteel Opbouwmontage
Categorie
Gevoeligheid
-98dBm
Fabr.
Seriële interfaces
Parallel, UART
Serie
Type antenne
Antenne niet inbegrepen, kanteel
Verpakking
Tray
Spanning - voeding
2V ~ 3,6V
Status onderdeel
Verouderd
Stroom - inkomend
25,5mA
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Stroom - uitgaand
22mA ~ 36mA
RF familie/standaard
Algemeen ISM <1GHz
Type montage
Opbouwmontage
Protocol
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Modulatie
FHSS, FSK
Verpakking / doos
32-SMD-module
Frequentie
900MHz