ANT-2.4-LCW-RPS
Productnummer DigiKey
ANT-2.4-LCW-RPS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ANT-2.4-LCW-RPS
Beschrijving
2.4GHZ DIPOLE ANTENNA RP-SMA
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2,45GHz ISM, U-NII, WiFi, WLAN Spriet, knikbaar RF-antennes 2,4GHz ~ 2,5GHz 2,8dBi RP-SMA mannetje Connectormontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ANT-2.4-LCW-RPS Modellen
Categorie
Aantal banden
1
Fabrikant
TE Connectivity Linx
VSWR
1,9
Verpakking
Zak
Versterking
2,8dBi
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
RP-SMA mannetje
RF familie/standaard
802.15.4, Bluetooth, algemeen ISM, WiFi
Type montage
Connectormontage
Frequentie groep
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Hoogte (max.)
3,272" (83,10mm)
Frequentie (midden/band)
2,45GHz
Toepassingen
ISM, U-NII, WiFi, WLAN
Frequentiebereik
2,4GHz ~ 2,5GHz